„Aleje Food House” to miejsce, którego sercem jest kulinarna różnorodność i pasja do wyjątkowych smaków. Znajduje się przy Alejach Tadeusza Kościuszki 19 i stanowić ma kulinarne sanktuarium dla mieszkańców Łukowa. Dlatego nazwa „Ale je” nie jest przypadkowa.

W ofercie króluje autentyczny kebab z mięsem od Piri Piri w Łukowie, zachwycający smakiem i aromatem. To idealna propozycja dla miłośników intensywnych doznań kulinarnych. Dla wielbicieli pizzy z Neapolu – królowej włoskich smaków – przygotowują prawdziwe arcydzieło. Każdy kęs to podróż do serca Włoch.

Ale to nie koniec. Dla tych, którzy cenią sobie klasyczny smak amerykańskiego fast foodu, restauracja ma coś wyjątkowego – burger z pysznym mięsem. Każda warstwa tego dania to harmonia smaków, która zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Lokal jest otwarty codziennie poza poniedziałkiem już od godz. 11:00

„Aleje Food House” to nie tylko jedzenie, to doświadczenie kulinarnego świata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest to artykuł sponsorowany, byliśmy dziś na miejscu i zapraszamy do kulinarngo świata, gdzie smakują wspomnienia i rodzinna atmosfera spotyka się z wykwintnymi kulinarnymi doznaniami dla Łuków24 Firmy z Łukowa mocna piątka. Przekrocz próg i poddaj się kulinarnej podróży!